0

Czy warto otwierać firmę w Norwegii

Mnóstwo osób decyduje się obecnie na przeniesienie swojego biznesu do innego kraju. Mnóstwo polskich firm dobrze radzi sobie na rynku niemieckim, mnóstwo przedsiębiorców podbija też skandynawski rynek.

Firma norweska jest jednym z tych rozwiązań, jakie daje olbrzymie możliwości rozwoju. Jeżeli w kraju nad Wisłą jest nam już za ciasno, jeżeli poszukujemy nowych rynków, pożądane byłoby sprawdzić w jaki sposób założyć, oraz skutecznie prowadzić działalność na terenie Norwegii.

Już mnóstwo polaków z sukcesem wyjechało na północ i sprowadziło tutaj całe własne rodziny. Biuro rachunkowe Norwegia, jakie obsługuje polskich klientów zajmie się wszystkimi kwestiami formalnymi, takimi jak rozliczenia podatkowe, poprowadzi księgę przychodów i rozchodów itd. Biznes Norwegia to opcja absolutnie dla każdego.

Samo założenie działalności na tym rynku nie jest ciężkie, a dzięki przyjaznym przepisom podatkowym można tutaj prowadzić interesy z zyskiem. Warto przejrzeć fora poświęcone norweskim firmom i przekonać się, iż opinie na temat tego rynku są niezmiernie pozytywne.