0

Czy łatwo otworzyć firmę w Norwegii

Wielu naszych rodaków zadaje sobie pytanie – jak otworzyc firme w Norwegii? Wbrew pozorom nie jest to taka skomplikowana sprawa. Samo założenie firmy zajmie nam dosłownie chwilę, wystarczy wypełnić zgłoszenie dostępne online.

Wsparciem okażą się dla nas specjalne firmy konsultingowe, jakie pomagają w dopięciu wszelkich formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa. Firma Norwegia nie będzie też problemem, jeśli będziemy chcieli zakończyć działalność gospodarczą. Wówczas również wystarczy złożyć szybki wniosek.

Bardziej skomplikowane niż otwieranie i zamykanie firmy jest jej prowadzenie na obcym, zagranicznym rynku. Na szczęście doświadczone biura rachunkowe obsługujące polskich klientów, pomogą nam skutecznie rozliczać VAT Norwegia, zajmą się też innymi kwestiami finansowymi.

Kompleksowa obsługa księgowa sprawi, że przedsiębiorca będzie mógł zająć się swoją pracą, nie obawiając się o swoje finanse. Zanim zdecydujemy się na biznes w Norwegii, dobrze jest poczytać fora poświęcone prawu podatkowego i gospodarczemu w Skandynawii.